Legami liberta

Na początku jest zabawa, miłość, wolność! Dopiero później dowiadujesz się w jakiej tajemnicy się znajdujesz...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2017-08-09 22:23:22

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

Zaskoczył mnie swoim opanowaniem i pewnością w głosie. Czy to właśnie tego uczą w wojsku?
- Emm... No dobrze...- nie czekał na żadną moją odpowiedź. Ruszył wzdłuż śladów pozostawionych przez vana, którym przyjechaliśmy. Dobrze, że noc była bezchmurna i jasna, mogliśmy spokojnie iść nie gubiąc śladów. Długie kroki Arwella sprawiły, że po chwili szedł jakieś 15 metrów przede mną.


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#27 2017-08-09 22:24:51

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

Co jakiś czas odwracałem się patrząc czy nadąża. Byliśmy na kompletnym pustkowiu. Wszędzie równina i pojedyńcze drzewa wyrastające gdzieniegdzie.
- Jak długo jechaliśmy?


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#28 2017-08-09 22:27:43

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

Mimo dzielącej nas odległości doskonale usłyszałam jego pytanie. Cisza tutaj panująca była niezwykła w porównaniu z wiecznie głośnym Las Vegas. Zupełnie jak w domu.
- Nie wiem, uśpili mnie. Gdy się obudziłam słońce już zachodziło.- nie odpowiedział. Nie wiem ile ciągnęliśmy się przez to pustkowie. Straciłam rachubę czasu, jednak księżyc zmienił znacznie swoje położenie.- Arwell?


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#29 2017-08-09 22:28:09

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

Zatrzymałem się i poczekałem na nią.
- Mhm?


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#30 2017-08-09 22:31:01

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

- Dlaczego dołączyłeś do Hansa?- nigdy go o to nie pytałam. Nawet gdy byliśmy jeszcze przyjaciółmi. Prawdę mówiąc, normalnie w ogóle bym go nie zapytała. Ale po dzisiejszych wydarzeniach nie wiem czy cokolwiek będzie jeszcze normalne. Stanęłam tuż przy nim zadzierając głowę by spojrzeć mu prosto w oczy.


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#31 2017-08-09 22:40:43

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

Próbowałem odczytać cokolwiek poza wierszami z jej wzroku, jednak było w jej oczach jedynie szczere pytanie. Przełknąłem głośno ślinę. Przez chwilę chciałem ją zbyć czymkolwiek, jednak emocje które wciąż we mnie buzowały, całą adrenalina, gwiazdy i wszystko co się dzisiaj wydarzyło sprawiało, że miałem ochotę jej to powiedzieć. Bo na to zasługuje debilu. Zerwałem kontakt wzrokowy i ruszyłem dalej, wolniejszym krokiem.
- Kiedyś chciałem zrobić coś dobrego. Walczyć za ten kraj. Jednakże będąc w wojsku nauczyłem się przede wszystkim tego, jak zniszczony i zmanieryzowany jest. Gdy wyjechałem na misję do Afganistanu myślałem, że ratujemy świat. Że walczymy z ISIS. Z Islamem. Tylko wiesz co? W większości to są naprawdę wspaniali ludzie. Życzliwi. Gościnni. A my... A my tam dosłownie wbiliśmy i rozegnaliśmy piekło. Prawdziwe piekło. - poczułem jak oczy zaczynają mnie piec. - ale wtedy myślałem o nas jak o bohaterach. Do czasu. Zresztą wiesz co? Najlepiej gdybym nigdy się nie nauczył strzelać. Nie zostałbym strzelcem wyborowym. Nie siedziałbym wtedy na dachu. Nie słyszał... Nie słyszał wtedy krzyku tamtej kobiety- obrazy przed moimi oczami zaczęły mącić mi umysł. Tamte wydarzenia znów powróciły. Wziąłem parę głębszych oddechów.


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#32 2017-08-09 22:43:05

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

Szłam lekko z tyłu patrząc ze współczuciem na mężczyznę.
- Co się wtedy stało?- dosłownie wyrwało się  z moich ust. Z doświadczenia wiem, że lepiej nie zadawać tego pytania. Ciekawość jednak wzięła górę.


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#33 2017-08-09 22:49:47

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

Pociągnąłem nosem.
- Był wieczór.  Byłem na warcie. Nagle koledzy zawiadomili, że po środku ulicy idzie dziewczynka. Nie wiem ile miała, może cztery, może pięć lat. Szła prosto w stronę budynku w którym akurat trwała narada. Dowódca naszego legionu, podporucznik i porucznik. A ona... Miała na sobie... Oni założyli na nią pas Szachida. Była równie przerażona co my kiedy ją zauważyliśmy. Ale szła prosto przed siebie i była coraz bliżej centrali. Do dziś nie wiem jak oni się dowiedzieli że akurat w tym budynku i...


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#34 2017-08-09 22:51:10

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

- Nie musisz kończyć.- szybko powiedziałam zasłaniając usta ręką. Domyśliłam się co się stało. - Ja...


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#35 2017-08-09 23:03:36

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

- Tylko widzisz- przerwałem jej- najgorszy był potem krzyk kobiety. Chyba matki, nie wiem. I naprawdę, coś jest nie tak z tym światem, jeżeli życie młodej istoty jest mniej warte niż jakiegoś starego cepa. Który na dodatek potem dostał medal. - splunąłem na ziemię. - za odwagę i kurwa męstwo. Widzisz, gdybyśmy tam nie polecieli ci ludzie żyli by spokojnie. W swoich domach, podlegaliby wschodowi, a nie zachodowi, ale żyliby. Potem rozpętała się straszna jatka, jednak mieliśmy przewagę. Odbiliśmy tamto miasto, ale wcale nie czułem tego by byli w jakimś stopniu wdzięczni. Tamta kobieta... Ona i jeszcze paru mężczyzn zostali aresztowani i sprowadzeni do USA jako więźniowie polityczni. A ona prawdopodobnie znalazła się tylko w złym miejscu o złym czasie. Powinna uciec z całą resztą tej barbarzyńskiej hordy.- zamilkłem na długą chwilę. Szliśmy w milczeniu, ale skoro się już tak otworzyłem to postanowiłem dokończyć do punktu wyjścia. - a potem pewnie się domyślasz jak było. Dostałem zespołu stresu pourazowego. Zacząłem pić. Popadłem w hazard. Stałem się jaki stałem. A potem trafiłem do Hansa. Pamiętasz jak było na początku, tylko kilka osób z planem na to jak naprawić świat. Jak stworzyć nowy, lepszy świat. W którym będą panować jakiekolwiek zasady i morale. Bo to co teraz się dzieje ze światem...- urwałem. Mój głos był obojętny. W tym momencie wszystko było mi obojętne. Patrzyłem się pusto przed siebie. - No ale, trzeba ruszyć na przód. To co było minęło. Pewnie wiesz, że plany  Hansa coraz bardziej zbliżają się do końca. Jeszcze trochę i będziemy uwolnieni od tego wszystkiego.


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#36 2017-08-09 23:11:19

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

Pierwszy raz od bardzo dawna naprawdę nie wiedziałam co powiedzieć. Arwell był mordercą. Była to rzecz oczywista. Sama się przekonałam o tym na własnej skórze, jednak nie mogłam sobie wyobrazić tego jak celuje do dziecka. Po prostu nie mogłam. Niebo na wschodzie zaczęła przybierać fioletowy odcień, za jakąś godzinę wzejdzie słońce, a wy wciąż jesteście w dupie. Uznałam, że najlepiej zrobię nic nie mówiąc. Szłam bijąc się z myślami, o ile cisza dobrze mi robi, teraz była nie do zniesienia.
- Dziękuję- powiedziałam po naprawdę długiej przerwie.


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#37 2017-08-09 23:19:27

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

Spojrzałem na nią z lekkim uśmiechem.
- Za co? Każdy kto jest u Hansa coś przeszedł. Może to byłoby coś, taka nasza wspólna terapia z Hansem, wyobraź sobie, siedzimy sobie wszyscy w kółeczku i po kolei, cześć mam na imię Casablanca, mam 21lat- zmieniłem temat by trochę rozluźnić atmosferę. - Zresztą patrz- wskazałem przed siebie. - Mamy drogę.


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#38 2017-08-10 23:59:58

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

Szliśmy wzdłuż drogi już kilka godzin. Słońce wschodziło coraz wyżej, robiło się coraz goręcej. Szłam tuż przy ciele Arwella, w cieniu które rzucało jego ciało. Czułam jak skóra na moich ustach pęka. Szłam zupełnie na automacie, o niczym nie myślałam, po prostu cały czas szłam przed siebie przytrzymując się jego koszulki gdy traciłam równowagę.
Nagle zobaczyłam jakiś ruch w oddali. Przez chwilę wydawało mi się, że to fatamorgana.
- Ty też to widzisz?- wychrypiałam. Dopiero teraz sobie uświadomiłam, jak zaschło mi w gardle.


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#39 2017-08-11 00:11:33

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

Podniosłem wzrok. Samochód. Przerobiony stary bus. Gdy podjechał bliżej wyskoczyłem na środek ulicy by go zatrzymać. Kierowca zsunął okno.
- Wiem, że może zabrzmi to dziwnie, ale czy możemy skorzystać z telefonu?- Kierowca i pasażer, a raczej dwójka mężczyzn po 20, jeden z kozią bródką, długi z włosami związanymi w kucyk spojrzeli na mnie i Charlotte lekko zszokowani.
- Stary, nie wiem skąd się urwałeś, ale od jakichś 30mil nie ma zasięgu.
- Oczywiście- mruknąłem pod nosem sam do siebie. - Nie chcielibyście może w takim razie podwieźć nas na najbliższą stację benzynową choć cokolwiek? - chłopak naradził się z kimś kto siedział z tyłu.
- No dobra, możemy was podwieźć kawałek, ale ślicznotka siada między mną, a kolegą. - wyszczerzył się puszczając oko do Charlotte, która stała za mną z założonymi rękami. Już miałem coś odpowiedzieć jednak kierowca szybko dodał. - Spokojnie kolego, z tyłu nie ma tyle miejsca. Ej! Chłopaki puśćcie no go do środka.


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#40 2017-08-11 00:15:18

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

Nie wierzę. Naprawdę nie wierzę w to co robimy. Towarzysz kierowcy z kozią bródką wysiadł i puścił mnie bym usiadła między nimi. Zatrzasnął drzwi. Podali mi butelkę wody, którą wypiłam prawie od razu. Ruszyliśmy, a kierowca nastawił nawiew klimatyzacji na mnie.
- Dziękuję- powiedziałam zarazem z wdzięcznością, jak i lekkim strachem.
- Nie to, że coś, ale skąd wy się do cholery wzięliście na środku pustyni?- zagadał kierowca.


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#41 2017-08-11 00:21:40

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

- Sprawy służbowe. A raczej małe komplikacje. - powiedziałem to tonem sugerującym, by lepiej nie pytał.
- No spoko. Nie wnikamy, o a tak w ogóle to sorry, nie przedstawiliśmy się. Pavel- wskazał na siebie- Orphan- wskazał na mężczyznę po drugiej stronie Charlotte. - a z tyłu siedzą Jordan, Quebec i Korniszon. - pomachali mi zagadkowo się we mnie wpatrując co robiło się niekomfortowe. Wszyscy mieli długie włosy i tatuaże.
- Arwell- powiedziałem beznamiętnie.


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#42 2017-08-11 00:24:42

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

- Charlotte- odpowiedziałam lekko drżącym głosem.
- Spokojnie piękna, nie zjemy cię przecież.- powiedział Orphan szturchając mnie w bok. Uśmiechnęłam się nerwowo wbijając paznokcie w siedzenie.
- Nie chcę was martwić, ale najbliższa stacja teoretycznie będzie za jakieś 50 mil- powiedział kierowca.
- Może to zabrzmi trochę dziwnie- zaczęłam chrypieć.- Ale gdzie my jesteśmy?


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#43 2017-08-11 00:29:38

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

Pavel zagwizdał.
- Nieźle was wywiało na tej służbie. Aktualnie jesteśmy pośrodku pustkowia w Utah. W sumie lepiej się tego nie określi. Zresztą, czy wszystko z wami okej? Macie strasznie brudne ciuchy i nie chcę cię martwić, Arwell tak? Ale na twojej koszulce jest krew. Ej mordy, czy nie mamy jeszcze jakichś koszulek? Dalibyście im na przebranie. - uniosłem brew, jednak nie protestowałem. Nasze faktycznie były brudne i przepocone.
- Zostały same duże- powiedział Korniszon podając koszulkę Charlotte. W tym czasie ja już zdążyłem zrzucić swoją i założyć nową.


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#44 2017-08-11 00:40:08

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

- Oh walcie się wszyscy- powiedziałam gdy nastała cisza, a wszyscy oczekująco wpatrywali się we mnie aż się rozbiorę- Nie dla psa kiełbasa- założyłam nową koszulkę na starą, po czym gimnastykując się zdjęłam brudną tak, by być cały czas zakryta nową. Spojrzałam w dół. Było na niej napisane ledwo czytelną czcionką "Wczorajsze wymiociny" i pod tym jednoznaczne logo. Moje oczy rozszerzyły się. Dopiero teraz dokładnie się rozejrzałam po busie.- O mój borze, jesteście muzykami?
- Dokładnie- odpowiedział Orphan- chociaż to może trochę zbyt dużo powiedziane, narazie gramy covery przerabiając znane songi na metal. Jedziemy właśnie na festival coverów do Kaliforni.
- Oh, chyba wiem który, zawsze chciałam na niego pojechać, też trochę coś tam śpiewam.
- A zaśpiewasz nam coś złotko?- zarzucił Jordan z tyłu.
- Mhm, jasne- wzięłam jeszcze jeden łyk wody i przepłukałam gardło. Nie wiedziałam na ile mogę sobie pozwolić, więc na spokojnie zanuciłam "Jolene"
- Łoo dziewczyno, masz głos. Może powinnaś do nas dołączyć?- usłyszałam pomruk Arwella z tyłu.- A może i nie, widzę, że twój chłopak nie jest zbyt chętny do podzielenia się tobą.
- O nie, tylko nie chłopak! Błagam, my tylko pracujemy razem. Zresztą, nawet gdyby to i tak nie od niego by zależało czy dołączę czy nie- powiedziałam z dumą zadzierając lekko nos.- No to... Może teraz wy coś zagracie?


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#45 2017-08-11 00:45:52

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

Wpatrywałem się w tył głowy Charlotte gdy śpiewała. Ostatni raz robiła to przy mnie przed tamtymi wydarzeniami. Gdy skończyła poczułem się jak wyrwany z transu. Dopiero po chwili sobie uświadomiłem co teraz nastanie. Tylko nie metal. Nie nie nie nie. Ale było już za późno. Pavel włożył płytę do radia, a Korniszon zabrał się za pałeczki. O nie.
- Panowie to nie najlepszy pom...


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#46 2017-08-11 00:50:39

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

Gdy Pavel ryknął aż podskoczyłam na siedzeniu. O tak to przeznaczenie. https://www.youtube.com/watch?v=tTvA0l8MCZA
Dopiero po chwili sobie uświadomiłam co śpiewa.
- O mój boże, nie, nie ma mowy, nie wierzę- powiedziałam podczas przygrywki. Nagle wszystkie troski przeszły na bok i liczyła się teraz tylko muzyka. Myślałam, że Pavel będzie śpiewać całość, jednak zwrotkę zaśpiewał Orphan, a w refrenie dołączył się Quebec. Pod koniec piosenki już na tyle załapałam, że zaczęłam śpiewać z nimi.- 'CAUSE I MAY BE BAD, BUT I'M PERFECTLY GOOD AT THIS, SEX IN THE AIR BUT I DON'T CARE AT ALL THE SPELL OF IT, STICKS AND STONES MAY BREAK MY BONES BUT CHAINS IS WHAT EXITES ME.


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#47 2017-08-11 00:58:32

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

*Godzinę później*
https://www.youtube.com/warchoł?v=N6WKZFCPR6Q?t=27s
.
Delikatnie rzecz biorąc waliłem głową o ściankę busa. A mogłem iść pieszo w 40° upale.
- TAKE ME TATATAKE ME, WANNA BE A VICTIM READY FOR ABDUCTION. - wszyscy, dosłownie wszyscy oprócz mnie się darli w tym samochodzie. Po chwili dojechaliśmy do jakiejś sporej rozmiarów stacji benzynowej z restauracją.
- No cóż, wielkie dzięki napr...


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#48 2017-08-11 01:02:25

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

- Jesteście wielcy, naprawdę, jeżeli kiedykolwiek zajedziecie do Las Vegas z pewnością przyjdę was podziwiać, już kocham tę koszulkę, jak dobrze wiedzieć, że są na świecie ludzie tacy jak wy, to była ogromna przyjemność i zaszczyt!!1!- weszłam w słowo Arwellowi, po kolei się ze wszystkimi przytulając.
- Nie no złotko, cała przyjemność po naszej stronie, nie codziennie spotyka się osoby z takim głosem- lekko pokłonić się przede mną. - Musimy jechać, czas nas goni fajnie było was poznać, pilnuj jej i nie wypuszczaj łatwo z rąk- puścił oko Arwellowi, a ja przewróciłam oczami.


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

#49 2017-08-11 01:04:59

Arwell Knight
Dajcie mi moją Szarlotkę
Dołączył: 2017-04-29
Liczba postów: 443
Członek Sekty: tak
Wiek: 30 lat
Wzrost : 195 cm
Kolor oczu: ciemne, prawie czarne
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Pustynia w Utah

Również się pożegnałem z nimi. Gdy tylko odjechali wybuchnąłem śmiechem, tak zaczęło mną telepać, że aż musiałem uklęknąć by się nie przewrócić. Poczułem jak łzy napływają mi do oczu i tracę oddech. Dopiero po kilku minutach udało mi się uspokoić.


People keep asking if I'm back and I haven't really had an answer...But now, yeah, I'm thinkin' I'm back!

giphy.gif

Offline

#50 2017-08-11 01:06:25

Charlotte Jensen
Dziewczyna Casa i Jaxona
Dołączył: 2017-04-24
Liczba postów: 543
Członek Sekty: tak
Wiek: 27
Windows 7Chrome 60.0.3112.90

Odp: Pustynia w Utah

Patrzyłam na niego z przerażeniem.
- Co ty odwalasz? Głowę ci przygrzało?- rzuciłam sceptycznie nie wiedząc czy uciekać czy iść po pomoc.


We are granddaughters of all the witches you weren't able to burn
tumblr_nkij4u0gRT1qzkj9to1_500.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
sp34 - projectprison - ploteczkipodchmurka - acelife - pmp3